Dermapen z kwasem i pielęgnacją twarz+szyja+dekolt

DERMAPEN Z KWASEM I PIELĘGNACJĄ TWARZ+SZYJA+DEKOLT

Innowacyjny zabieg dedykowany konkretnym problemom estetycznym, polegający na wykorzystaniu naturalnych zdolności organizmu do przebudowy oraz wrodzonych zdolności naprawczych skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu i elastyny.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy Dermapenu służącego do frakcyjnego mikronakłuwania skóry.  Mikrourazy powstałe w wyniku nakłuć mają na celu maksymalną stymulacje tkanek oraz umożliwienie transportu preparatu kosmetycznego w głąb skóry.

W celu intensyfikacji działania substancji aktywnych zawartych w preparatach odżywczych przed rozpoczęciem procedury wykonujemy peeling.

Po wykonanej serii zabiegów obserwujemy znaczną poprawę gęstości i napięcia skóry. Zmarszczki są widocznie spłycone i wygładzone. Skóra jest odżywiona, wygląda zdrowo i promiennie.  Pory ulegają zwężeniu a blizny i przebarwienia znikają.

Każdy zabieg dostosowany jest indywidualnie do potrzeb skóry oraz oczekiwań klientki. W celu zniwelowania dyskomfortu podczas zabiegu stosujemy maść znieczulającą, która pozwoli spokojnie cieszyć się z chwili dla siebie.

Cena
390 zł.